טלפון ip

רוצים לשדרג את התקשורת העסקית שלכם בחברה? באמצעות טלפון ip אתם יכולים לעשות זאת בקלות! טלפון ה-IP מספק לכם חיבור מהיר ואיכותי יותר לתקשורת הטלפונית בין העובדים בחברה. בנוסף לכך, גם התקשורת של העובדים עם גורמים חיצוניים תשתפר בצורה משמעותית ותאפשר לכם לחסוך בעלויות של שיחות למדינות שונות בעולם. טלפון ה-IP מחובר באמצעות תשתית האינטרנט ומספק את התקשורת הטלפונית היעילה והמהירה ביותר המאפשרת שמירה של כל הנתונים הקשורים לשיחות הטלפון בגיבוי ענן מאובטח! מערכת ה-IP אשר פועלת על גבי ענן, נחשבת לשיא הטכנולוגיה בתחום הטלפוניה לחברות ועסקים וניתן להצטרף לשירות זה דרך חברה מקצועית המתמחה בהקמת מרכזיות לעסקים.

מרכזיה בענן טלפונים מתקדמת

אם יצא לכם כבר להעביר את המידע של החברה שלכם לטכנולוגיית ענן, אתם וודאי מכירים את היתרונות העצומים של טכנולוגיית ענן. מרכזיה בענן טלפונים בנויה על טכנולוגיית הענן אשר מצליחה בכל העולם ומחליפה את הטכנולוגיות הישנות לשמירת נתונים. כיום, טכנולוגיית הענן הגיעה גם למערכות הטלפוניה IP המתקדמות ומשדרגת אותן בצורה מושלמת. באמצעות מערכת ענן מתקדמת ומקצועית, כל הנתונים של התקשורת בחברה נשמרים בענן ללא צורך בהחזקת שרתים לצורך שמירת הנתונים.

מרכזיה וירטואלית של חברה מקצועית

אם אתם מעוניינים במרכזיה וירטואלית, חברת IPCENTER היא הכתובת שלכם! חברת IPCENTER מציעה לכם את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לתקשורת טלפוניה עם מערכת איכותית המחוברת לטלפון ip ובעלת גיבוי בטכנולוגיית ענן. מערכות גיבוי בענן של חברת IPCENTER מאובטחות עם מערכות אבטחה מהטובות ביותר בכדי לשמור על המידע שלכם שמור בצורה מקסימלית!

מרכזיה וירטואלי טלפוניה - איך מתחברים?

בכדי להתחבר למרכזיה וירטואלי טלפוניה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את מספר השלוחות שאתם צריכים ולבצע חיבור באתר חברת IPCENTER! האתר מאפשר לכם לבצע חיבור און ליין מהיר וקל ולבחור את מספר השלוחות שאתם צריכים למרכזיה שלכם! תוך 24 שעות תהיה לכם מרכזיה חדשה עם מספר השלוחות הרלוונטי למשרד שלכם.

חיבור לטלפון ip של חברת IPCENTER

צוות חברת IPCENTER מזמין אתכם להתקדם למרכזייה בטכנולוגיית IP עם גיבוי מאובטח בענן ולהינות מכל יתרונות התקשורת של מערכת טלפוניה חדישה ומקצועית!

התחברו למרכזיה דרך אתר חברת IPCENTER, או התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותקבלו מענה מקצועי מצוות החברה! 
 

מאמרים:


צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:
 

טלפון:
072-33-80-999

כתובת:
יוסף קארו 15, תל אביב

 
 
חברת IPCENTER הינה בעלת ניסיון של 20 שנה
​בהקמת מרכזיות לעסקים בכל סדר גודל,
בדגש על תכנון קפדני, סדר וארגון העבודה המתבצעת.

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יוסף קארו 15, תל אביב 

IPCENTER  - מרכזיות לעסקים  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7