מרכזיה וירטואלית ענן

כל בעל עסק או חברה מחפש את מערכת התקשורת הטובה ביותר שתספק מענה ללקוחות החברה. באמצעות מרכזיה וירטואלית ענן, ניתן לייעל את העבודה מול לקוחות החברה בצורה מושלמת ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת היום! המערכת הוירטואלית פועלת על רשת האינטרנט ואינה דורשת תשתית טלפוניה קווית. זה מאפשר למעשה לכל בית עסק ולכל חברה להקים מרכזייה מקצועית גם אם אין תשתית של קווי טלפון במבנה של המשרד. 


חברות ועסקים אשר מוקמים באיזורים מרוחקים בארץ ללא חיבור תשתית מסודרת לטלפון, יכולים להינות ממערכת הטלפונית IP ולקבל גיבוי מלא לכל נתוני התקשורת בטכנולוגיית ענן! 

מרכזיה ענן טלפוניה בהתאמה אישית!

לכל חברה או עסק ישנם צרכים ייחודיים גם בנושא מערכת הטלפוניה. מרכזיה ענן טלפוניה מספקת גמישות מירבית לבניית מערכת טלפוניה בהתאמה אישית לכל בית עסק וחברה. המערכת מאפשרת לבצע התאמה מדוייקת לצרכים היום יומיים של העובדים במשרד ושל דרכי התקשורת של העובדים עם לקוחות החברה. ניתן להתאים את מערכת ה-IP לכל מספר עובדים ולהקים את מספר השלוחות הרצוי לכל צוות או מחלקה בחברה.

מרכזיה ענן טלפונים לחיסכון מיידי בעלויות

המערכות הטלפוניות המתקדמות ביותר היום מאפשרות לבעלי העסק לחסוך בעלויות בצורה משמעותית. מכיוון שהתשתית מוקמת על גבי האינטרנט, נחסך לבעל העסק הצורך בבניית תשתית מותאמת של קווי טלפון. מרכזיה ענן טלפונים מאפשרת חסכון מיידי בעלויות הקמת התשתית ובתחזוקה שלה לאורך זמן. בנוסף לכך, ניתן לקבל תמיכה טכנית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע לתפעול המערכת עם תמיכה טכנית המתבצעת מרחוק!

מה המחיר למרכזיות בענן וירטואליות?

אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד למרכזיות בענן וירטואליות, זה הזמן לפנות לחברת IPCENTER! חברת IPCENTER פועלת כבר למעלה מ-20 שנה בתחום המרכזיות הממוחשבות והיא מובילה כיום בשירות למערכות ענן מתקדמות לטלפוניה לעסקים וחברות. צוות חברת IPCENTER פועל בכל הארץ ומספק שירות אישי ומקצועי לכל סוגי החברות ובתי העסק, כולל מפעלי תעשייה! 

מרכזיה וירטואלית ענן של חברת IPCENTER

לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד למרכזיה וירטואלית ענן, מלאו את פרטי העסק שלכם באתר חברת IPCENTER וצוות החברה יחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה! זה הזמן שלכם לשדרג את העסק בצורה מהירה ויעילה! 
 
 

מאמרים:


צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:
 

טלפון:
072-33-80-999

כתובת:
יוסף קארו 15, תל אביב

 
 
חברת IPCENTER הינה בעלת ניסיון של 20 שנה
​בהקמת מרכזיות לעסקים בכל סדר גודל,
בדגש על תכנון קפדני, סדר וארגון העבודה המתבצעת.

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יוסף קארו 15, תל אביב 

IPCENTER  - מרכזיות לעסקים  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7