מרכזיה לעסק

אחת המערכות החשובות בכל עסק היא מערכת הטלפוניה אשר מספקת מענה יעיל לתקשורת בין העובדים בתוך המשרד ולתקשורת בין העובדים במשרד לגורמים חיצוניים כגון ספקים, לקוחות ושותפים עסקיים. בעבר, מרכזיה לעסק פעלה על קווי הטלפון ודרשה תשתית מותאמת לכל עמדה במשרד. המערכות המתקדמות ביותר היום בנויות על רשת האינטרנט וכך למעשה מייעלות את ההתקנה ומוזילות את העלות לעומת החזקת רשת טלפונית קווית. שיטת ה-IP נהוגה בכל המשרדים בעולם והיא השיטה היעילה ביותר הפועלת על גבי תשתית האינטרנט ולא על גבי תשתית טלפונית. 

מרכזיות טלפונים בשיטת IP

שיטת IP מאפשרת לחבר כל טלפון רגיל לרשת האינטרנט ולאפשר לכל בית עסק או חברה לחבר את העובדים לשיחות מקומיות ולשיחות חוץ בצורה פשוטה ביותר וכאמור בעלויות נמוכות באופן משמעותי לעומת חיבור קווי. מכיוון שמערכת ה-IP עובדת על רשת האינטרנט, יש לה את האפשרות לשמור נתוני שיחות, מספרי טלפון, הודעות וכל צורת תקשורת בתוך המשרד ומהמשרד החוצה. הדרך הטובה ביותר לשמור את כל הנתונים הללו היא בענן!

להתקדם למרכזיות בענן!

אם החלטתם להתקדם למרכזיית IP ולהינות מעלויות נמוכות יותר ויעילות רבה יותר - זה הזמן להתקדם למרכזיות בענן! שמירת הנתונים והגיבוי בענן הוא קריטי לעסקים וחברות מתחומים רבים ובעיקר כאשר הגיבוי הוא מאובטח. הגיבוי בענן מספק את אבטחת המידע הטובה ביותר ומאפשר לכם להיות רגועים ולדעת שכל המידע של החברה נמצא שמור בענן מאובטח עם מערכות האבטחה המתקדמות ביותר.

איפה מומלץ להזמין מרכזית IP ענן?

מרכזית IP ענן מזמינים רק מהחברה המקצועית ביותר - חברת IPCENTER! חברת IPCENTER היא החברה המובילה בישראל בתחום הטלפוניה המתקדמת ומספקת שירות למאות חברות ועסקים בכל רחבי הארץ עם מערכות מתקדמות ביותר וגיבוי מאובטח בענן. מרכזיה לעסק ניתן להקים באופן מהיר ויעיל דרך אתר החברה ולהינות מהיתרונות של מערכות המחשוב המתקדמות של חברת IPCENTER.

מרכזיה לעסק של חברת IPCENTER

חברת IPCENTER מזמינה אתכם ליצור לעצמכם מרכזייה חדשה לעסק של 5 שלוחות עד 50 שלוחות ולהתחיל להפעיל את המרכזייה תוך 24 שעות בלבד! הטכנולוגיה המתקדמת של חברת IPCENTER, מאפשרת לכם להפעיל מרכזיית IP בענן בצורה נוחה דרך האינטרנט ולהתחיל להפעיל אותה במהירות עבורכם ועבור העובדים שלכם במשרד!
 

מאמרים:


צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:
 

טלפון:
072-33-80-999

כתובת:
יוסף קארו 15, תל אביב

 
 
חברת IPCENTER הינה בעלת ניסיון של 20 שנה
​בהקמת מרכזיות לעסקים בכל סדר גודל,
בדגש על תכנון קפדני, סדר וארגון העבודה המתבצעת.

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יוסף קארו 15, תל אביב 

IPCENTER  - מרכזיות לעסקים  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7