מרכזיה ענן וירטואלית

התעשיות השונות בישראל נדרשות להקמת מערכת תקשורת מתקדמת אשר תייעל את עבודת העובדים והפועלים במהלך יום העבודה. חלק מהתעשיות השונות פועלות 24 שעות ביום 6 או 7 ימים בשבוע ונדרשות למערכות תקשורת מתקדמות אשר יפעלו סביב השעון. מרכזיה ענן וירטואלית היא הפתרון המושלם עבור כל תעשייה בארץ!

מרכזיות בענן טלפוניה לתעשייה

למרות שמדובר בטכנולוגיה מתקדמת, החיבור למרכזיות בענן טלפוניה הוא מאוד פשוט ויכול להתבצע און ליין ללא צורך בטכנאי להקמת התשתית. מכיוון שהתשתית היא תשתית IP ובנויה על גבי האינטרנט, ניתן להקים אותה במהירות יחסית (תוך 24 שעות) ולהוסיף את מספר השלוחות הרלוונטיות עבור התעשייה שלכם. המרכזיות בענן מביאות איתן את הטכנולוגיה הטוב ביותר לגיבוי נתונים בכדי שכל בית עסק יוכל לשמור את נתוני השיחות של המפעל בצורה מאבוטחת.

מרכזיות וירטואליות טלפוניה למפעלים

מפעלים גדולים בארץ הכוללים מספר מבנים ומספר גדול של מחלקות, יכולים להשתמש ביעילות רבה במרכזיות וירטואליות טלפוניה ולספק לעובדים שלהם כלי מקצועי ויעיל לתקשורת בתוך המפעל ולתקשורת מחוץ למפעל בעלויות הנמוכות ביותר וללא צורך בבניית תשתית יקרה של קווי טלפונים כפי שעשו בעבר. 

למה כדאי להקים מערכת טלפוניה וירטואלית? 

המערכת הוירטואלית מספקת מענה מיידי להרבה מאוד בעיות. היא מאפשרת תקשורת נוחה ביותר בין העובדים במפעל ובין העובדים לספקים. בנוסף לכך, היא מוזילה בצורה משמעותית את ההוצאה של מערכת תקשורת קווית. מכיוון שהמערכת מוקמת על רשת האינטרנט, קל יותר לתפעל אותה במהירות ומרחוק וברוב המקרים ללא צורך בהגעה פיזית של טכנאי למשרדי החברה. 

מרכזיות וירטואליות טלפונים - מה העלות?

המרכזיות וירטואליות טלפונים נחשבות לשיא הטכנולוגיה של תחום התקשורת במפעלים ובתעשייה. את העלות המשתלמת ביותר למרכזיה ענן וירטואלית למפעל או לעסק שלכם, תוכלו לקבל מחברת IPCENTER הנחשבת לחברה המובילה בישראל בתחום המרכזיות הוירטואליות! חברת IPCENTER מספקת שירות למפעלי תעשייה, לחברות ועסקים מעל ל-20 שנה ברציפות!

חברת IPCENTER מציעה - מרכזיה ענן וירטואלית 

לחיבור של המפעל או בית העסק שלכם למרכזייה מתקדמת וירטואלית, הקימו את המרכזייה שלכם בכמה לחיצות כפתור באתר חברת IPCENTER! צוות IPCENTER ישמח לסייע לכם בכל שאלה או בקשה בנוגע להקמת המערכת הוירטואלית דרך הטלפון של משרדי החברה או דרך השארת פרטים באתר החברה.

התחברו כבר עכשיו למרכזייה המתקדמת של חברת IPCENTER!

מאמרים:


צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:
 

טלפון:
072-33-80-999

כתובת:
יוסף קארו 15, תל אביב

 
 
חברת IPCENTER הינה בעלת ניסיון של 20 שנה
​בהקמת מרכזיות לעסקים בכל סדר גודל,
בדגש על תכנון קפדני, סדר וארגון העבודה המתבצעת.

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יוסף קארו 15, תל אביב 

IPCENTER  - מרכזיות לעסקים  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7