מרכזיה בענן

חברת IPCENTER הינה בעלת ניסיון של 20 שנה בהקמת מרכזיה בענן, מרכזיה וירטואלית, ועוד מגוון מרכזיות מתקדמות לעסקים בכל סדר גודל, בדגש על תכנון קפדני, סדר וארגון העבודה המתבצעת. החברה מעניקה פתרונות תקשורת ומחשוב מתקדמות לצרכים עסקיים, כדוגמת מרכזיה ענן, מרכזיה וירטואלי טלפונים, תחנות עבודה, שרות כולל למפעלי תעשיה ועוד. השרות שלנו הוא ללא תחרות, עם נסיון עשיר של עשרים שנה, עם מיומנות, קידמה ויחס אדיב.

אנו עוסקים בפתרונות גיבוי, בקידום אתרים אורגני ועוד מגוון שירותים דיגיטליים מתקדמים. מרכזיה בענן יכולה להתאים לארגונים קטנים ולהעניק להם מענה למספר קטן של שלוחות, וכן לארגונים גדולים ואף ענקיים אשר עושים שימוש באלפי משתמשים. מבין לקוחותינו ישנם מוסדות פיננסיים, חברות ביטוח, משרדים ממשלתיים וציבוריים, חברות הייטק, תיירות, קמעונאות ועוד. מרכזיה בענן שהיא מרכזיה וירטואלית מעניקה מענה לכל צורך בכל אחד מן הארגונים והחברות הללו. אנו גאים לייצג את מיטב החברות והעסקים במשק הישראלי ולתת להם מענה ושרות.

מרכזיה בענן וכן מרכזיה וירטואלי טלפונים של חברת IPCENTER מספקות את כל שרותי התקשורת הדרושים לכל בית עסק באשר הוא. מרכזיה ענן היא מרכזיה בעלת תכונות מגוונות עם פתיח, נתב שיחות, שיחה מזוהה

 שכוללת זיהוי של מקור השיחה, גישה והפניה במידת הצורך למחשב או לטלפון חכם, קבוצות של שלוחות, שיחה ממתינה עם מנגינה, שיחות ועידה מרובות משתתפים, שרות עקוב אחרי למספרים חיצוניים, שרות פקס טו מייל, המתנה נעימה בה ניתן להשמיע תוכן שיווקי למתקשר בזמן ששיחתו מועברת לשלוחה הרצויה בנתב.

חברת IPCENTER מציעה ללקוחותיה שימוש בתא קולי למייל, בו ניתן לקבל הודעות למייל לפי הגדרת הלקוח, שימוש בהקלטת שיחות ובהמשך איתורן של אותן השיחות לפי מספר, שלוחה או מועד התקשרות. במרכזיות של חברת IPCENTER ישנן גם שלוחות מרוחקות אשר ניתן להגדירן במערכת והן יכולות להיות בארץ או בחוץ לארץ. השיחות המתבצעות בין משרדי החברה הן ללא עלות, יש לזה חשיבות בעולם בו קיימת תקשורת מרובה כל כך במגוון ערוצי תקשורת קיימים. עם חברת IPCENTER תרוויחו שקט נפשי שהטכנולוגיה של היום מאפשרת, באמצעות מגוון פתרונות וירטואליים מתקדמים ומקיפים. נעניק לכם אחריות מקיפה, תשתיות מאובטחות ושרות 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.
 

מאמרים:


צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:
 

טלפון:
072-33-80-999

כתובת:
יוסף קארו 15, תל אביב

 
 
חברת IPCENTER הינה בעלת ניסיון של 20 שנה
​בהקמת מרכזיות לעסקים בכל סדר גודל,
בדגש על תכנון קפדני, סדר וארגון העבודה המתבצעת.

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יוסף קארו 15, תל אביב 

IPCENTER  - מרכזיות לעסקים  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7