מרכזיה IP בענן

מרכזיה IP בענן היא מרכזיה מאובטחת אשר מציעה שמע איכותי ברמה מאוד גבוהה בשילוב תמיכה טכנית עשרים וארבע שעות ביממה. הממשק של מרכזיה IP בענן הוא ממשק נוח לשימוש עם מגוון הגדרות, אשר יודע לבצע מספר רב של פעולות בכל רגע נתון. מרכזיה IP בענן אינה מצריכה התקנת חומרה ואינה מצריכה שינוי של מספר הטלפון הקיים.

חברת IPCENTER מציעה ללקוחותיה מרכזיה IP בענן, מרכזיה IP וירטואלי לעסקים ועוד מגוון של שרותים דיגיטליים מתקדמים. חברת IPCENTER הינה בעלת ניסיון של 20 שנה בהקמה של מרכזיה IP וירטואלי, מרכזיה IP ענן, מרכזיה וירטואל לעסקים בכל סדר גודל, בדגש על תכנון קפדני, סדר וארגון העבודה המתבצעת. החברה מעניקה פתרונות מחשב, מרכזיות בענן, תחנות עבודה, שרות כולל למפעלי תעשיה ועוד. השרות שלנו הוא ללא תחרות, עם נסיון עשיר של עשרים שנה, עם מיומנות, קידמה ויחס אישי ואדיב לכל לקוח. אנו עוסקים בפתרונות גיבוי, בקידום אתרים אורגני ועוד מגוון שירותים דיגיטליים מתקדמים.

מרכזיה IP ענן שאנו משווקים מציעה לכם טכנולוגיה מן המתקדמות והמובילות בעולם. מרכזיה זו ומרכזיות רבות נוספות כגון מרכזיה וירטואל מכילות בתוכן אפשרויות שונות ומגוונות לעסקים קטנים וגדולים ומתאימות את עצמן לצרכי בית העסק. המרכזיות המתקדמות של היום מהוות אלטרנטיבה ראויה למרכזיות המיושנות של פעם ויש להן תכונות אשר מתחדשות ומתעדכנות כל הזמן. במרכזיות החדשניות של היום קיימים רישומים אוטומטיים לכל השלוחות, המתנות נעימות, הודעות בזמן המתנה והחזקת שיחה, מוסיקה בזמן החזקת שיחה, האזנות, הקלטות, כניסה להמתנה בתור, תא קולי, פקס ועוד מגוון רב של אפשרויות.

בנוסף לאין ספור אפשרויות טכנולוגיות כגון שליטה מירבית, ממשקים נוחים וידידותיים, תפעול עצמי פשוט ונוח של המערכת כולה, חברת IPCENTER מציעה לכם שרות אישי אמין ומקצועי. כל לקוח שלנו, בכל סדר גודל זוכה לקבל את מירב תשומת הלב שלנו ומענה ראוי לצרכיו בכל רגע נתון.

המרכזיות המתקדמות של חברת IPCENTER מציעות פונקציות רבות לניהול שיחות כגון דוחות, הקלטות, שימוש בקבצי סאונד ועוד. אצלנו תמצאו מחירים נוחים אשר יאפשרו לכם לייעל באופן ניכר את הארגון או העסק שלכם. עם המרכזיות של חברת IPCENTER תוכלו להצעיד את העסק שלכם קדימה.
 

מאמרים:


צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:
 

טלפון:
072-33-80-999

כתובת:
יוסף קארו 15, תל אביב

 
 
חברת IPCENTER הינה בעלת ניסיון של 20 שנה
​בהקמת מרכזיות לעסקים בכל סדר גודל,
בדגש על תכנון קפדני, סדר וארגון העבודה המתבצעת.

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יוסף קארו 15, תל אביב 

IPCENTER  - מרכזיות לעסקים  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7