מרכזיות טלפוניה בענן

החידוש הגדול ביותר בתחום הטלפוניה הוא המרכזיות בענן! מרכזיות טלפוניה בענן מביאות איתן מהירות ויעילות שלא היו עד היום במערכות התקשורת המשרדיות. המרכזיות המובססות על ענן הן בעלות גיבוי מאובטח לכל הנתונים של התקשורת בארגון ומספקים גמישות מירבית לפעולות רבות כגון הוספה או הורדה של שלוחות, הוספת מוזיקת המתנה, מספרי טלפון והקלטה של שיחות. המערכת פועלת על גבי תשתית האינטרנט ומאפשרת להפעיל הכל באמצעות המחשב בצורה מהירה, נוחה ויעילה ביותר. בנוסף, הטלפונים המחוברים במחלקות בארגון, מחוברים לתוכנות מחשב וכך למעשה משמשים גם מחלקות שירות לקוחות ומחלקות שיווק ומכירות בצורה חכמה ויעילה ביותר.

מרכזיות טלפוניה וירטואליות לארגונים

ארגון גדול המחזיק מחלקת שירות לקוחות ומחלקת מכירות על בסיס הטלפון, חייב שיהיו לו מרכזיות טלפוניה וירטואליות, אם מנהלי הארגון מעוניינים בחיסכון בהוצאות. מערכת הטלפוניה הוירטואלית מאפשרת חיסכון משמעותי ותפעול נוח ביותר של מערכת תקשורת המותאמת במיוחד לארגון ויכולה לחבר בין כמה מוקדים במקביל הנמצאים במיקום גיאוגרפיים שונים.

מרכזיות טלפוניה ענן מתקדמות

אחד הדברים החשובים לכל ארגון גדול הוא שמירה על המידע הפנימי של הארגון. מרכזיות טלפוניה ענן מספקות את כלי אבטחת המידע הכי טוב הקיים היום בתחום הטלפוניה - גיבוי מאובטח בענן! הגיבוי בענן מאובטח עם מערכות אבטחה מתקדמות ויציבות אשר שומרות על נתונים 24/7 בצורה המקצועית ביותר. הנתונים נשמרים במערכת ענן והארגון אינו נדרש להחזיק בחדר שרתים על מנת לשמור על המידע מאובטח, כך למעשה ניתן לחסוך את הוצאת הקמת חדרי שרתים לארגון.

איך מתחברים למרכזיות טלפונים וירטואליות?

את החיבור למרכזיות טלפונים וירטואליות ניתן לעשות דרך חברת IPCENTER הנחשבת לחברה המקצועית ביותר היום המספקת את כל השירותים הרלוונטיים לארגונים. כל ארגון זקוק למערכת תקשורת טלפוניה שתאפשר תקשורת בין גורמים רבים בו זמנית. מרכזיות טלפוניה בענן של חברת IPCENTER מאפשרות לנהל את התקשורת הזו גם מול סניפים אחרים של הארגון ובצורה היעילה והמהירה ביותר!

מרכזיות טלפוניה בענן של חברת IPCENTER

חברת IPCENTER מציעה לכם את המרכזיה היעילה ביותר ובמחיר משתלם במיוחד! דרך אתר חברת IPCENTER אתם יכולים להקים בעצמכם מרכזיה המבוססת ענן ולפתוח שלוחות חדשות עבור העובדים שלכם באופן נוח ומהיר! תוך 24 שעות מרגע הקמת המרכזיה, תוכלו להשתמש בה ולעבוד עם התוכנות היעילות של חברת IPCENTER לניהול המרכזייה שלכם!
 
 

מאמרים:


צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:
 

טלפון:
072-33-80-999

כתובת:
יוסף קארו 15, תל אביב

 
 
חברת IPCENTER הינה בעלת ניסיון של 20 שנה
​בהקמת מרכזיות לעסקים בכל סדר גודל,
בדגש על תכנון קפדני, סדר וארגון העבודה המתבצעת.

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יוסף קארו 15, תל אביב 

IPCENTER  - מרכזיות לעסקים  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7