מרכזיות ענן

מרכזיות ענן של חברת IPCENTER מספקות יכולות תקשורת חכמות לבתי עסק בסדרי גודל שונים, דבר שמאפשר תקשורת אפקטיבית מול לקוחות ומעניק יתרונות רבים ומגוונים לצרכי העסק, כגון התייעלות של המערכת הפנים ארגונית, שיפור באיכות השרות והמכירות, תקשורת טובה מול לקוחות הן בארץ והן בחוץ לארץ. מרכזיות ענן החדשניות יכולות לשנות ללא היכר כל בית עסק שחפץ בקדמה ובצמיחה.

חברת IPCENTER הינה חברה בעלת ניסיון של 20 שנה בהקמת מרכזיות לעסקים בכל סדר גודל, בדגש על תכנון קפדני, סדר וארגון העבודה המתבצעת. החברה מעניקה פתרונות מחשב, מרכזיות ענן, מרכזיות טלפוניה, מרכזית IP בענן, תחנות עבודה, שרות כולל למפעלי תעשיה ועוד. השרות שלנו הוא ללא תחרות, עם נסיון עשיר של עשרים שנה, עם מיומנות, קידמה ויחס אישי ואדיב לכל לקוח. אנו עוסקים בפתרונות גיבוי, בקידום אתרים אורגני ועוד מגוון שירותים דיגיטליים מתקדמים. מרכזיות ענן, מרכזיות טלפוניה וגם מרכזית IP בענן של חברת IPCENTER הן מרכזיות אמינות וקלות לשימוש, פשוטות להתקנה ותפעול ומעניקות פתרונות משולבים עבור שיחות ועידה רבות משתתפים, קשרי לקוחות מתקדמים, ניידות והן ניתנות להרחבה, ככל שהעסק גדל.

מרכזיה טלפונים של IPCENTER יכולה להתאים לעסקים קטנים של עובדים בודדים שאינם מעוניינים להשקיע כסף רב במרכזיה יקרה. מרכזיה טלפונים מעניקה פתרון טכנולוגי שמאפשר עבודה בנפחים שונים בצורה מודולרית ובהתאם לצרכי העסק. שימוש במרכזיות של חברת IPCENTER יכול לחסוך הוצאות מיותרות גם במועד בו נדרשת הרחבה של תשתית כיוון שהאופציה הזאת כבר קיימת בצורה מובנית בתוך המרכזיות שלנו. מדובר ביתרון לא מבוטל, בו המערכת גדלה יחד איתכם ויכולה לתת שרות החל מכמה עובדים ועד לאלפי עובדים באותו הארגון.

חברת IPCENTER היא חברה מובילה אשר מתמחה במרכזיות היברידיות בענן כולל תמיכה ושרות. המרכזיות שלנו הופכות כל עסק ליעיל ומביאות ערך לכלל הפעילות העסקית כולל הגדלת מכירות. כאשר יש ניצול נכון ואפקטיבי של משאבי העסק, אין ספק כי הניהול של כלל העסק רק הולך והמשתפר, דבר אשר מאפשר צמיחה והתרחבות של הפעילות העסקית. המרכזיות המקצועיות של IPCENTER משדרגות כל פעילות בצורה מירבית ומאפשרות שימוש במידע שבמילא כבר קיים בתוך הארגון. בעקבות כל האמור לעיל, מתקיימת התייעלות וצמיחה.
 

מאמרים:


צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:
 

טלפון:
072-33-80-999

כתובת:
יוסף קארו 15, תל אביב

 
 
חברת IPCENTER הינה בעלת ניסיון של 20 שנה
​בהקמת מרכזיות לעסקים בכל סדר גודל,
בדגש על תכנון קפדני, סדר וארגון העבודה המתבצעת.

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יוסף קארו 15, תל אביב 

IPCENTER  - מרכזיות לעסקים  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7