מרכזיות IP בענן

רוצים להתחבר למרכזיות IP בענן? מרכזיות ה-IP עשו מהפיכה בתחום התקשורת הפנים משרדית וכיום הן המערכות הנפוצות ביותר היום בחברות, ארגונים, גופים גדולים, משרדים ממשלתיים ובתי עסק. המערכות הוירטואליות מביאות איתן את שיא הטכנולוגיה ואת האפשרות לשמור את כל הנתונים הרלוונטיים לחברה אשר מופקים בתוך המערכת הטלפוניה במשרד. בין אם זה שיחות מוקלטות ובין אם מספרי טלפון ונתוני שיחות, מערכת בענן מאפשרת לשמור נתונים רבים בצורה מאבוטחת ולהתשמש בהם עבור החברה לשימוש יום יומי.

מרכזיה טלפוניה מקצועית 

אם אתם מעוניינים להתחבר למרכזיה טלפוניה מקצועית, מומלץ שתעשו זאת עם מרכזיה המבוססת על טכנולוגיית ענן! טכנולוגיית הענן מספקת אפשרויות רבות ואבטחת מידע אשר לא הייתה קיימת במערכות הטלפוניה הישנות. אם חשובה לכם השמירה על הנתונים, על הקלטת השיחות ועל המידע המועבר באמצעות הטלפונים במשרדים שלכם - מרכזיה הפועלת על טכנולוגיית ענן היא בדיוק מה שאתם צריכים!

מרכזיה IP וירטואלית להתקנה מיידית

היתרון הגדול במרכזיה IP וירטואלית היא האפשרות להקים אותה און ליין באתר אינטרנט מקצועי! באתר חברת IPCENTER, אתם יכולים להקים מרכזיה טלפונית בענן ולבחור את מספר השלוחות הרלוונטיות אליכם! תוך 24 שעות מרגע ההקמה של המרכזיה החדשה שלכם באתר חברת IPCENTER, תוכלו להשתמש במערכת ולהפעיל אותה עבור עצמכם ועבור העובדים שלכם במשרד. אין יותר פשוט וקל מזה! צוות חברת IPCENTER יסייע לכם בכל שאלה לגבי המערכת של החברה על מנת שתוכלו לבצע את כל הפעולות החיוניות לכם במערכת הטלפוניה המתקדמת שהחברה פיתחה עבור לקוחותיה ברחבי הארץ.

מרכזיה טלפוניה בענן - למה זה משתלם?

מרכזיות IP בענן נחשבות לטובות ביותר היום עבור חברות, ארגונים, בתי עסק ולכל עבודה הדורשת תקשורת בין עובדים. גם חברות אשר העובדים שלהם עובדים מהבית רוב ימי השבוע, יכולים להשתמש במערכת הזו עם טלפון מסוג IP המחובר אצלם בבית! מרכזיה טלפוניה בענן חוסכת בעלות התקשורת הפנים משרדית ובתקשורת עם גורמים מחוץ למשרד ומאפשרת לכל בית עסק או חברה להקים מרכזייה גדולה בזמן קצר בלבד!

מרכזיות IP בענן של חברת IPCENTER

רוצים להתחבר כבר עכשיו למרכזייה חדשה? הקימו עכשיו מרכזיה באתר חברת IPCENTER ותהנו מכל השירותים המקצועיים ביותר שחברת IPCENTER מציעה לכם! זה הזמן להקים את המרכזיה שתשמש אתכם ואת העובדים בחברה!
 
 

מאמרים:


צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:
 

טלפון:
072-33-80-999

כתובת:
יוסף קארו 15, תל אביב

 
 
חברת IPCENTER הינה בעלת ניסיון של 20 שנה
​בהקמת מרכזיות לעסקים בכל סדר גודל,
בדגש על תכנון קפדני, סדר וארגון העבודה המתבצעת.

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יוסף קארו 15, תל אביב 

IPCENTER  - מרכזיות לעסקים  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7