מרכזיות IP וירטואלי

התקשורת של העובדים שלכם עם לקוחות החברה והתקשורת בתוך החברה הן חשובות ביותר לעבודה השוטפת. מערכת הטלפוניה היא המערכת העיקרית האחראית לתקשורת חשובה זו והיא מספקת את כלי התקשורת העיקרי בכל משרד. שיטת התקשורת המתקדמת ביותר הקיימת היום לעבודה במשרד היא שיטת ה-IP המבוססת על טכנולוגיית ענן! 


תקשורת ה-IP פועלת על גבי רשת האינטרנט והגיבוי בענן מאפשר שמירה של כל הנתונים הרלוונטיים לשיחות בין עובדים ולשיחות של עובדים עם לקוחות, ספקים וכל גורם חיצוני אחר אשר רלוונטי לחברה. מרכזיות IP וירטואלי הן המרכזיות אשר מחברות את כל העובדים לרשת טלפוניה אחת הפועלת על גבי האינטרנט בצורה מהירה ויעילה ביותר!

מרכזיות IP וירטואליות לשדרוג העסק שלך!

באמצעות מערכת מתקדמת של טלפוניה במשרד, תוכלו לשדרג את העסק שלכם בצורה מושלמת ולשמור את כל המידע החשוב לכם בגיבוי ענן. מרכזיות IP וירטואליות מספקות לכם את כלי התקשורת היעיל והמהיר ביותר הקיים היום במשרדים ברחבי העולם וגם בארץ והיום ניתן להתחבר למערכת מתקדמת זו בקלות ובנוחות דרך מערכת און ליין.

מרכזיות IP ענן לביטול פערים גיאוגרפיים

היתרון המשמעותי של מרכזיות IP ענן הוא ביטול הפערים הגיאוגרפיים בין סניפים שונים של החברה. ארגון המחזיק מספר סניפים ומעוניין בתקשורת יעילה יותר בין העובדים, ימצא את מרכזיית ה-IP המבוססת ענן כפתרון מקצועי ויעיל ביותר לתקשורת בין מספר סניפים במיקומים גיאוגרפיים שונים.

איפה כדאי להזמין מרכזיות וירטואליות?

את המרכזיות וירטואליות שלכם, כדאי להזמין רק מחברת IPCENTER! חברת IPCENTER מספקת שירות מקצועי וייחודי לארגונים, חברות, מוסדות, בתי עסק ומפעלים אשר זקוקים למערכות תקשורת איכותיות במשרד לעבודה השוטפת ביום יום. בין הלקוחות של חברת IPCENTER, ניתן למנות חברות וגופים גדולים במשק הישראלי אשר התקדמו בהצלחה למרכזיות IP וירטואלי בגיבוי ענן דרך שירותי החברה.

חברת IPCENTER מציעה - מרכזיות IP וירטואלי 

צוות חברת IPCENTER מציע לכם להתקשר כבר עכשיו למשרדי החברה ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד! שירותי החברה כוללים בין היתר פתרונות מחשוב מתקדמים המעניקים לכם כלים  למגוון בעיות הקשורות למערכות טלפוניה לעסקים. הטכנולוגיה של חברת IPCENTER היא ייחודית ומאפשרת לכם להתחבר במהירות (תוך 24 שעות) למרכזיה וירטואלית חדשה ולהקים שלוחות לכל עמדה במשרד. לחיבור המשרד שלכם למרכזייה חכמה - התקשרו עכשיו למספר הטלפון באתר! 
 
 

מאמרים:


צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:
 

טלפון:
072-33-80-999

כתובת:
יוסף קארו 15, תל אביב

 
 
חברת IPCENTER הינה בעלת ניסיון של 20 שנה
​בהקמת מרכזיות לעסקים בכל סדר גודל,
בדגש על תכנון קפדני, סדר וארגון העבודה המתבצעת.

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יוסף קארו 15, תל אביב 

IPCENTER  - מרכזיות לעסקים  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7