מרכזית IP וירטואלי

גייסתם עובדים חדשים לעסק? זה הזמן לחבר את העובדים שלכם למרכזית IP וירטואלי! IP וירטואלי מספק לכם מענה מקצועי לכל התקשורת של העובדים שלכם בתוך החברה ושל התקשורת של העובדים עם גורמים חיצוניים לחברה. מרכזיית ה-IP היא למעשה מערכת התקשורת היעילה ביותר למשרדים ומאפשרת הקמה של שלוחות בצורה מהירה ביותר על-פי גיוס העובדים בחברה שלכם. מערכת ה-IP מספקת גמישות מירבית והתאמה אישית לצרכים העסקיים של בית העסק שלכם. 

מרכזית IP וירטואלית לעסקים 

בית עסק המחזיק עובדים במקום, צריך לספק מערכת תקשורת יעילה שתאפשר לעובדים להיות בקשר עם לקוחות העסק. כאשר יש מספר מחלקות ומספר עובדים בכל מחלקה, יש צורך בחלוקה של העובדים לשלוחות! באמצעות מרכזית IP וירטואלית, החלוקה לשלוחות מתבצעת בצורה מהירה ויעילה ביותר ובעלות משתלמת במיוחד עבור בית העסק. העלות הנמוכה של מרכזיית ה-IP מאפשרת לחסוך בהוצאות החודשיות ולקבל מערכת איכותית, חזקה ויציבה עם גיבוי מאובטח של טכנולוגיית ענן.

מרכזית IP טלפוניה מתקדמת

רוצים להתחבר למרכזית IP טלפוניה? זה הזמן ליצור קשר עם חברת IPCENTER המספקת מרכזית IP טלפוניה וירטואלית לעסקים בכל רחבי הארץ כבר למעלה מ-2 עשורים ברציפות! צוות החברה כולל מומחים בתחום מערכות התקשורת ומומחים בתחום טכנולוגיית ענן. מרכזית IP וירטואלי של חברת IPCENTER כולל גיבוי מאובטח בענן עם מערכות האבטחה המקצועיות ביותר! צוות חברת IPCENTER בעל ניסיון רב בהקמה של מערכות טלפוניה מתקדמות ומעניק לכם שירותי תמיכה טכנית מהטובים והמקצועיים ביותר בארץ!

מרכזית IP טלפוניה וירטואלית - איך מתחברים?

התחברות למרכזית ה-IP של חברת IPCENTER אפשרית דרך האתר של החברה או דרך שיחה טלפונית עם נציגי החברה. דרך אתר חברת IPCENTER אתם יכולים להקים מרכזייה משלכם עם מספר השלוחות הרלוונטיות אליכם ולהגדיל או להקטין את מספר השלוחות על-פי הצורך. בנוסף לכך, אתם מקבלים תמיכה טכנית 24/7 מצוות החברה לכל בעיה או תקלה.

מרכזית IP וירטואלי של חברת IPCENTER

הצוות המקצועי של חברת IPCENTER מזמין אתכם להתחבר למרכזיית ה-IP המתקדמת ביותר היום בקליק אחד באתר, או דרך מספר הטלפון המופיע בראש הדף! צרו קשר עכשיו עם צוות החברה ותוכלו להקים את המרכזייה הטובה ביותר המותאמת במיוחד לצרכים של העובדים שלכם!
 

מאמרים:


צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:
 

טלפון:
072-33-80-999

כתובת:
יוסף קארו 15, תל אביב

 
 
חברת IPCENTER הינה בעלת ניסיון של 20 שנה
​בהקמת מרכזיות לעסקים בכל סדר גודל,
בדגש על תכנון קפדני, סדר וארגון העבודה המתבצעת.

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יוסף קארו 15, תל אביב 

IPCENTER  - מרכזיות לעסקים  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7